Bydgoski Krąg Przedsiębiorczych Mam spotkał się już po raz trzeci! Tym razem dotarcie na miejsce wymagało sporej determinacji, bo trzeba było przedrzeć się przez śnieżycę! Ale jak się okazuje można było! Tym bardziej chylę czoła i cieszę się, że mamy już tak wspaniałą grupę ambitnych mam, która ostatnio się nam jeszcze się powiększyła!

Dziewczyny! Bardzo, bardzo Wam dziękuję, że mimo paskudnej i dość niebezpiecznej pogody, dotarłyście na spotkanie KPM. Kto nie był, niech żałuje i nadrabia zaległości! Było mi miło pracować z Wami!

Tym razem – przygotowując się do pracy nad podniesieniem naszego poczucia własnej wartości – pracowałyśmy nad budowaniem zasobów! Zastanawiałyśmy się, co już mamy, co pomoże nam dojść do celu i osiągnąć sukces. Wbrew pozorom zwykle mamy bardzo dużo, trzeba tylko sobie to uświadomić. Zebrać, nazwać, obgadać wszystko. A co mieć można? Oj baaardzo dużo – wiedzę, doświadczenie (to takie oczywiste), ale też wsparcie rodziny, dobrą opiekunkę do dziecka, zdolności interpersonalne, odwagę, lokal do dyspozycji, świetną wspólniczkę, wolny czas, dobry pomysł, upór, determinację… A wy co macie? Zastanówcie się, warto!

Rozmawiałyśmy też o naszych kompetencjach potrzebnych do założenia biznesu lub zrealizowania innego, ważnego dla nas celu. Świadomość swoich kompetencji jest bardzo ważna. Dobrze jest wiedzieć, które są nam niezbędne, w jakim stopniu je posiadamy i co zrobić, by je poszerzyć. Co więcej, od czego zacząć, by nasza nauka była jak najbardziej efektywna w obecnej sytuacji i jak najskuteczniej wpłynęła na pozostałe obszary naszych potrzeb.

Przy okazji tekst o tym, jak rozwijać się i uczyć z dzieckiem pod pachą znajdziecie pod linkiem!

Do zobaczenia na następnym spotkaniu Kręgu! Jak zawsze drugi piątek miesiąca, czyli 12 lutego 2016 o godz. 11 w KOGEL MOGEL Play Cafe w Bydgoszczy, przy ul. A. G. Siedleckiego 10! Tym razem porozmawiamy o poczuciu własnej wartości i sposobach na badanie rynku przed projektowaniem własnego biznesu!

Co WAŻNE!!! Na spotkanie możesz przyjść z dzieckiem! Podczas gdy Ty spędzisz miło i twórczo czas w gronie kobiet o podobnych dążeniach i zainteresowaniach Twoje dziecko bawić się będzie w sali zabaw Kogla Mogla pod okiem wykwalifikowanego animatora!!!

Dorota Skublicka – Michalska

%d bloggers like this: