Magda i Ula szyją i malują tworząc razem wspólną markę Szyte Malowane. Obie są mamami i  obie stworzyły swoją firmę po urodzeniu ostatniego dziecka. Szyją i malują piękne poduszki, fartuszki, zabawki dziecięce.

Poznałyście się w sieci…

Jakby to nie zabrzmiało przyznać trzeba, że poznałyśmy się kilka lat temu w świecie w wirtualnym. Przez długi czas kontaktowałyśmy się tylko w sieci w dużej grupie innych forumowiczek.

 Co się więc stało, że wyszłyście ze swoją znajomością poza internet?

Początkiem naszej przyjaźni w rzeczywistym świecie stała się pasja do rękodzieła. Choć dla jednej z nas jest to malowanie, a dla drugiej szycie, to właśnie tworzenie i pokazywanie szerszemu gronu naszych projektów stało się zaczątkiem bliższej znajomości. Tak się złożyło, że w tym samym czasie urodziłyśmy dzieci (jedna pierwsze, druga trzecie), w obu przypadkach było to bodźcem do intensywnego i nieco bardziej profesjonalnego rozwoju naszych działalności.

  I poszłyście na spacer…

Tak. Teraz, z perspektywy czasu stwierdzamy, że los lepiej od nas wiedział, kiedy i jak skrzyżować nasze drogi. Bo podczas miłego spaceru dwóch mam i ich dzieci powstał pomysł…. (można nawet rzec, że urodził się pomysł) połączenia dwóch pasji malowania i szycia! Tak powstało nasze wspólne dziecko – „Szyte Malowane”.

Stworzyłyście wspólną markę. Ręcznie szytą i malowaną…

Wszystkie nasze produkty: poduszki, poszewki, obrusy, bieżniki, maskotki, pościele są szyte i malowane ręcznie. Występują w pojedynczych egzemplarzach, ewentualnie w krótkich seriach. Dzięki temu są unikalne i dopasowane do wnętrza, które zdobią. Powstają według naszych projektów, zgodnie z wymaganiami klientów.

Ciągle się rozwijacie?

Nowością w naszej ofercie są projektowane przez nas zabawki, poszewki i poduszki KOLOROWANKI. Dzięki temu dzieci mogą nie tylko wg własnego uznania upiększać swój pokój, ale i personalizować swoje maskotki. Mamy też czarno-białe zabawki stymulujące rozwój niemowlaka. Z czasem, gdy dziecko podrośnie może je samo pomalować wg uznania.

 www.szytemalowane.pl

rozmawiała Dorota Skublicka – Michalska

fot. Szyte Malowane

%d bloggers like this: