Oki Doki już otwarte! Co to? Otóż jest to przecudowna, nowa sala zabaw, w której już od 6 października 2016 zainaugurujemy nowy, drugi już sezon Kręgu Przedsiębiorczych Mam. Miejsce jest niezwykłe i to nie tylko dlatego, że jest atrakcyjne. Jest “najmłodszym dzieckiem” Darii Mądraszewskiej – przedsiębiorczej mamy, z którą regularnie spotykałyśmy się podczas zeszłorocznych Kręgów Przedsiębiorczych Mam. Daria serdecznie Gratuluję Ci sukcesu! Możesz być z siebie bardzo dumna!


Spotkanie inaugurujące drugi sezon Bydgoskiego Kręgu Przedsiębiorczych Mam odbędzie się 6 października 2016 roku, o godz. 11 w sali zabaw Oki Doki przy ul. Halickiej 22 w Bydgoszczy. Tematem przewodnim będzie motywacja. O szczegółach jeszcze Wam napiszę! Zapraszam wszystkie chętne mamy! Jak zawsze można przyjść z dziećmi!

Pomysł stworzenia miejsca nie tylko dla dzieci, ale również dla mam dojrzewał w Darii już od jakiegoś czasu. Na spotkania naszych kręgów przychodziła z coraz bardziej tajemniczą miną. Widać było, że z miesiąca na miesiąc oczy jej bardziej błyszczą, a chęć do pracy nad sobą i swoim dziełem wzrasta w tempie wręcz niesamowitym! Dla mnie spotkania z nią były czystą przyjemnością, a myślę że i uczestniczki kręgów zarażały się od niej entuzjazmem i pewnością siebie. Szczególnie, że nie była jedyną mamą, która pracowała ze mną mając już w głowie własny pomysł na sukces. O każdej z nich napiszę niebawem, bo – jak się przekonacie – jest o czym pisać i czym się chwalić.

obok: Daria Mądraszewska ze swoją córeczką podczas otwarcia Oki Doki

Dziś jednak pokażę Wam Oki Doki – miejsce, w którym będziemy się w tym roku spotykać! Wczoraj (18 września 2016 roku) miałam zaszczyt wraz rodziną gościć na otwarciu tej cudnej i kolorowej sali zabaw. Moi chłopcy – podobnie jak ja – byli zachwyceni. Bawili się świetnie! Nic dziwnego, Oki Doki to sala dla każdego. Przyjazna maluchom, przygotowana na potrzeby nawet tych najmniejszych (są dostosowane odpowiednio toalety, przewijak, łóżeczko, specjalny kącik dla maluszków, mnóstwo zabawek). W Oki Doki zaszaleją też jednak i starsze dzieci. Dla nich są między innymi cymbergaj, trampolina i kolorowy małpi gaj ze zjeżdżalnią pontonową, szał! Na rodziców – co nie bez znaczenia – czekają wygodne fotele i kanapy. Całość obejrzyjcie na zdjęciach, bo słowa nie oddadzą dobrze ani wspaniałej atmosfery, ani atrakcyjnego wystroju. Dla wszystkich, którzy chcą odwiedzić Oki Doki – sala znajduje się przy ul. Halickiej 22 w Bydgoszczy (wjazd od ul. Inowrocławskiej) i czynna jest codziennie oprócz poniedziałków od godz. 13 do 19.

Oki Doki - sala zabaw dla dzieci

tekst i zdjęcia: Dorota Skublicka – Michalska

%d bloggers like this: