Ruszyła I Grupa coachingowa dla przedsiębiorczych mam!

Udało się! Ruszyła grupa coachingowa dla przedsiębiorczych mam! Pierwsza, ale już wiemy, że na pewno nie ostatnia!

 

Okazało się, że choć okres wakacyjny nie sprzyja tego typu zajęciom, a umawianie się na cykl czterech spotkań w sezonie urlopowym wydaje się rzucaniem na bardzo głęboką wodę (oj nasłuchałyśmy się – “nie róbcie tego teraz, nikt nie przyjdzie, to sezon ogórkowy itd…) znalazły się rewelacyjne, pełne energii uczestniczki chętne do działania i wspólnego odkrywania własnego potencjału!

Rozmawiałyśmy o pomysłach na biznes, o marzeniach, zmierzyłyśmy się z duchami i strachami. Jutro zaczniemy realnie planować pierwsze działania przybliżające dziewczyny do spełnienia tych marzeń. Poszukamy swoich atutów i zastanowimy się, jakie konkretne działania najefektywniej poprowadzą uczestniczki spotkania do celu, jaki sobie postawiły.

Dziękuję Dziewczyny za pierwsze spotkanie. Było bardzo inspirujące. Zapraszam jutro na drugie, będzie – mama nadzieję – równie udane! A odpowiadając na Wasze pytania informuję, że już zbieramy grupę wrześniową! Wszelkie pytania i zapisy – coach@mamopotrafisz.dorotaskublicka.pl

 

%d bloggers like this: