OKI DOKI
sala zabaw z kawiarenką

B y d g o s z c z
ul. Halicka 22
wjazd od ul. Inowrocławskiej

I spotkanie III sezonu:
19  października  2017, godz. 12

inwestycja – 50 zł

zapisy:

coach@mamopotrafisz.dorotaskublicka.pl

Najbliższe spotkanie Bydgoskiego Kręgu Przedsiębiorczych Mam
odbędzie się 19. października 2017 roku, o godz. 12 w sali zabaw Oki Doki przy ul. Halickiej 22 w Bydgoszczy.

Zapraszam wszystkie chętne mamy! Jak zawsze można przyjść z dziećmi!

Na początek porozmawiamy o CELU , czyli o tym czego chcecie, do czego dążycie i o czym marzycie. 

To ważne, by się nad tym zastanowić. Spokojnie, ale konkretnie. By nie myśleć tylko “potrzebuję zmiany, nie chcę tak żyć…”, na tym niewiele można zbudować.

Lepiej określić “chcę tego czy tamtego, będę szczęśliwa, gdy to osiągnę, zrobię wszystko, by do tego dojść”. Mając przed sobą konkretny, energetyzujący nas cel, możemy dokładnie zaplanować, jak go osiągnąć. Zdefiniować kolejne kroki i znaleźć sposoby, by tę drogę przejść.

Dlatego od tego zaczniemy, od zdefiniowania CELU, by za nim poszedł entuzjazm, by pojawiła się motywacja, a potem to wspaniałe uczucie spełnienia w działaniu!

Nie wiesz jeszcze czego chcesz? Nie przejmuj się, spotykamy sie po to, by łatwiej było się tego dowiedzieć!

Jak zawsze porozmawiamy tez o Waszych sprawach bieżących!

Spotkania Kręgów odbywają się po to, by kobiety takie jak Ty mogły w przyjaznej, komfortowej i twórczej atmosferze zastanowić się nad sobą i swoją przyszłością zawodową. Szczególnie mile widziane są mamy, które myślą o założeniu własnego biznesu. Pierwszy sezon pokazał, że jest Was wiele, że macie niesamowite, twórcze pomysły, mnóstwo siły, jesteście kreatywne, wspaniałe i przy bardzo drobnym nawet wsparciu jesteście w stanie przenosić góry, a już na pewno realizować swoje cele. Jeżeli jeszcze się nie znamy, to tym bardziej musimy się poznać! Dołącz do Kręgu, a zyskasz inspirację, energię do działania, poznasz kobiety, którym już się udało i takie, które jak Ty, bardzo tego chcą!

%d bloggers like this: