KOGEL MOGEL Play Cafe

B y d g o s z c z
ul. A. G. Siedleckiego 10

I spotkanie:
27 listopada 2015, godz. 11 ,

każdy czwarty piątek miesiąca
inwestycja: 35 zł za spotkanie
(płatne na miejscu)

Hej! Jeśli to czytasz, to znaczy, że jesteś choć trochę zainteresowana sobą, swoimi sprawami i swoim kobiecym, ludzkim JA! I Bardzo dobrze! Bycie mamą jest bardzo ważne, bywa cudowne, inspirujące i piękne, bywa też wkurzające, męczące i trudne. Tak czy inaczej nie oznacza jednak, że musi się kłócić z byciem kobietą, człowiekiem – ludziem jak mówi mój syn – po prostu sobą…

Dlatego….

… zapraszam Cię na warsztaty dla takich jak Ty i ja! Mam, które od życia chcą czegoś więcej. Przypomnisz sobie, co robiłaś “przed” epoką mamy, w dawnych, bardzo odległych Ci już mentalnie czasach sprzed dziecka. Zastanowisz się, czy i do czego z tamtych czasów chciałabyś wrócić. A może teraz marzysz o czymś zupełnie innym, ale nie potrafisz tego jeszcze do końca zdefiniować?

Miotasz się między macierzyństwem a byciem sobą? Chcesz być jak najwięcej z dzieckiem, ale równocześnie masz poczucie, że i bez niego chciałabyś trochę pobyć? Nie Ty jedna! Przyjdź na moje warsztaty, nawet z dzieckiem! I tak poczujesz się, że robisz coś dla siebie, zobaczysz, to fajne uczucie!

Tutaj znajdziesz >> wszystkie szczegóły!  

Masz pytania? Napisz do mnie: coach@mamopotrafisz.dorotaskublicka.pl

Dorota Skublicka – Michalska

%d bloggers like this: