MajMam2Moje warsztaty na Maju Mam!

We wtorek, 19 maja 2015 zapraszam na inaugurację III edycji imprezy Maj Mam adresowanej do przedsiębiorczych, bydgoskich mam. Polecam ciekawe wykłady motywacyjne, a przede wszystkim zachęcam do odbioru zaproszeń na bezpłatne warsztaty, w tym mój “Twoja pasja twoją firmą”!

Wykorzystaj to, co masz, by osiągnąć to, czego pragniesz

– na spotkanie pod takim hasłem zapraszamy MAMY, które mają pomysł na swój biznes, ale nie mają odwagi na pierwszy krok, wszystkie panie, które już działają, realizując swoje pasje, pomysły i chciałyby podzielić się swoim doświadczeniem oraz wszystkie aktywne zawodowo mamy, którym w głowie tli się marzenie o zmianach. Kolejny Maj Mam w Bydgoszczy organizuje Prezydent Rafał Bruski wspólnie z Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego. MAMOpotrafisz.pl wraz z mamywsieci.pl objęło patronat nad imprezą!

Uwaga! Będą też zaproszenia na bezpłtny cykl warsztatów motywujących, na które mamy mogą przyjść z dziećmi!!! Zapisy do 18 maja br. TUTAJ

Spotkanie inauguracyjne odbędzie się we wtorek, 19 maja, o godz. 17.00 w Urzędzie Miasta (ul. Jezuicka 1, sala sesyjna). Podczas imprezy:

  1. Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski opowie o tym, jak miasto wspiera małych i średnich przedsiębiorców.
  2. Agata Pamuła – Laureatka Plebiscytu Prezydenta Miasta i BARR-u pt. „Przedsiębiorcza MAMA – Bydgoszczanka” 2014, właścicielka klubokawiarni dla mam „FABRYKA Prezentów” opowie swoją historię.
  3. Na wykład motywacyjny pt. Uruchamianie kreatywnego myślenia zaprasza Katarzyna Wardzała – dyrektor ds. rozwoju w Grupie Konsultingowej BEST SOLUTIONS, Trener/Coach.

Kolejny już raz maj staje się miesiącem przedsiębiorczych mam w Bydgoszczy, mam aktywnych, mam odważnych, dla których właśnie macierzyństwo – czas opieki nad swoimi malutkimi dziećmi w domu – staje się początkiem nowej drogi – marzenia o własnym biznesie.

Wykorzystaj to, co masz, by osiągnąć to, czego pragniesz – to myśl przewodnia tegorocznych spotkań i warsztatów z cyklu Maj MAM, na które zaprasza Prezydent Miasta wraz z Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego wszystkie kobiety, które mają pomysł na swój biznes, ale nie mają odwagi na pierwszy krok, wszystkie panie, które już działają, realizując swoje pasje, pomysły i chciałyby podzielić się swoim doświadczeniem, wszystkie aktywne zawodowo mamy, którym w głowie tli się marzenie o zmianach jak również panów którzy wspierając ideę aktywizacji kobiet, chcą przyczyniać się do rozwoju nowych inicjatyw i wzrostu przedsiębiorczości.

Podczas gdy rodzice będą inspirowani do założenia własnej firmy, ich pociechy będą miały zapewnioną niezapomnianą zabawę – kolorowe warsztaty muzyczno – plastyczno – teatralne z profesjonalistami z Akademii Radości Życia. Maluszki – do 3 roku życia natomiast opiekę i rozrywkę w kąciku dla dzieci w zasięgu wzroku rodzica.

Po konferencji osoby zainteresowane będą mogły odebrać zaproszenia na cykl warsztatów motywujących, na które również można przyjść z dziećmi. Na spotkanie obowiązuje rejestracja uczestników – ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Do dnia 18 maja można zarejestrować się na spotkania na stronie – LINK.

I  – wtorek – 9.06, godz. 16.30

Jak Cię widzą, tak Cię piszą,  czyli o wizerunku i autoprezentacji w biznesie – Lena Kałużna, Trener wizerunku

II – wtorek – 16.06 godz. 16.30
– Twoja Pasja Twoją Firmą – jak z marzeń zbudować realną firmę – Dorota Skublicka-Michalska, Coach i trenerka rozwoju osobistego, założycielka i redaktor naczelny portal umamopotrafisz.dorotaskublicka.pl

III – wtorek – 23.06 godz.16.30

– Techniki i narzędzia kreatywnego myślenia, wtorek – 23.06 g.16.30, Katarzyna Wardzała – dyrektor ds. rozwoju w Grupie Konsultingowej BEST SOLUTIONS, Trener/Coach.

Cele projektu to przede wszystkim:

  1. promowanie aktywności i przedsiębiorczości młodych kobiet – mam w Bydgoszczy,
  2. promowanie samozatrudnienia i powrotu na rynek pracy, wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom młodych kobiet,
  3. rozpoznanie przeszkód, które napotykają na swojej drodze do własnego biznesu,
  4. promocja aktywnego i świadomego macierzyństwa
  5. pokazanie sylwetek aktywnych mam – przedsiębiorczyń.

Na wszystkie spotkania projektu mamy mogą przyjść ze swoimi pociechami. Dla dzieci także przygotowano atrakcje. W trakcie dyskusji najmłodsi goście będą  mieli zapewnioną opiekę, będą mogli bawić się z animatorami lub raczkować w kąciku dla najmłodszych. Dla starszych dzieci (od 3 lat) specjalne atrakcje w formie warsztatów zaproponuje Akademia Radości Życia.

%d bloggers like this: