Krąg Przedsiębiorczych Mam

coachong przedsiębiorczości dla kobiet

KRĄG PRZEDSIĘBIORCZYCH MAM powstał dla WAS, dla mam, którym macierzyństwo już nie wystarcza, które chciałyby spełniać się również zawodowo, założyć własną firmę, zmienić pracę, pracować na własnych warunkach równocześnie poświęcając czas i uwagę rodzinie. Dla kobiet, które myślą o rozwoju osobistym, realizacji własnych projektów, spełnianiu marzeń! Obudźcie się do zmian!

Dorota Skublicka-Michalska

- program autorski

Krąg Przedsiębiorczych Mam

– coaching przedsiębiorczości dla kobiet

Zapraszam na cykl odrębnych spotkań pod wspólnym hasłem przedsiębiorczości adresowany do kobiet. Przede wszystkim mam, które chcą się rozwijać, spełniać zawodowo, realizować swoje marzenia a równocześnie zajmować się dziećmi i zarabiać.

Co WAŻNE!!! Na spotkanie możesz przyjść z dzieckiem! Podczas gdy Ty spędzisz miło i twórczo czas w gronie kobiet o podobnych dążeniach i zainteresowaniach Twoje dziecko bawić się będzie w sali zabaw Kogla Mogla pod okiem wykwalifikowanego animatora!!!

Na najbliższe spotkanie zapraszam w październiku, o szczegółach poinformujemy!

Tym razem wspólnie poszukamy… MOTYWACJI!

Spotkania KPM odbywają się po to, by kobiety takie jak Ty mogły w przyjaznej, komfortowej i twórczej atmosferze zastanowić się nad sobą i swoją przyszłością zawodową. Szczególnie mile widziane są mamy, które myślą o założeniu własnego biznesu.

Już podczas pierwszego spotkania okazało się, że pomysł był świetny! Kolejne to tylko potwierdziły! Dziewczyny, które w nich uczestniczyły, wychodziły do domów pełne energii, pozytywnych myśli i planów. Wszystkie zgodnie twierdzą, że dzięki Kręgowi zmieniły swoje myślenie. Inaczej spojrzały na własną sytuację, na siebie, swoje możliwości.

“Już wiem, że nie chcę niczego robić wbrew sobie.”

“Zrozumiałam, że mam dobrze.”

“Zamierzam dać sobie czas i dobrze go wykorzystać.”

“Zyskałam dystans do wielu spraw, a to dało mi spokój, energię i odwagę.”

“Zeszło ze mnie ciśnienie, które wcześniej bardzo mnie stresowało.”

“Podjęłam decyzję, już wiem, co mam robić!”

To tylko niektóre z ich wypowiedzi podsumowujących naszą wspólną pracę!

Mamy już całkiem sporą grupę cudownych, mądrych i kreatywnych mam, które doceniły, że przychodząc na spotkanie zrobiły przysłowiowy pierwszy krok i chcą zrobić następny. Dołącz do nich, skorzystaj z siły, jaką daje grupa kobiet o podobnych dążeniach planach, ale i problemach i ograniczeniach!

Niektóre z nas myślą o powrocie do pracy, inne o założeniu własnej firmy, jeszcze inne o kształceniu i rozwoju osobistym. Wszystkie chcą poznać lepiej siebie, rozwinąć swoje mocne strony, poszukać nowych możliwości. Wszystkie wiele czerpiemy z wzajemnych kontaktów! Inspirują nas! Mnie jako prowadzącą również!

KOGEL MOGEL Play Cafe

B y d g o s z c z
ul. A. G. Siedleckiego 10

VII spotkanie:
13 maja 2016, godz. 11

VI spotkanie:
8 kwietnia 2016, godz. 11

V spotkanie:
11 marca 2016, godz. 11

IV spotkanie:
12 lutego 2016, godz. 11

III spotkanie:
8 stycznia 2016, godz. 11 ,

II spotkanie:
11 grudnia 2015, godz. 11 ,

I spotkanie:
13 listopada 2015, godz. 11 ,

każdy drugi piątek miesiąca
inwestycja: 35 zł za spotkanie
(płatne na miejscu)

ZAPISY

zapisz się!

kontakt

zapytaj

KONTAKT

Dorota Skublicka-Michalska
coach@mamopotrafisz.dorotaskublicka.pl
tel. 607 501 185

Jesteś mamą?

Kochasz dzieci, ale macierzyństwo przestało Ci już wystarczać?

Chcesz się rozwijać? Spełniać?

Planujesz wrócić do życia zawodowego?

Chciałabyś, ale na swoich zasadach, by mieć też czas dla dzieci?

Masz pomysł na własną firmę, ale nie wiesz, jak zacząć?

Zastanawiasz się, jaka ma być, byś mogła łączyć ją ze swoją pasją
i osobowością?

A może dopiero szukasz pomysłu na siebie? Swoich mocnych stron?

Poznasz lepiej samą siebie,

spotkasz kobiety podobne do Ciebie,

zastanowisz się nad swoimi pomysłami, skonfrontujesz je z innymi,

dowiesz się, jak skonstruować swój własny plan działania,

zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które pomogą Ci go zrealizować,

pozbędziesz się swoich strachów,

zyskasz za to energię grupy, która w działaniu jest bezcenna!

Dołączysz do tajnej grupy wsparcia na Facebooku!

Krąg Przedsiębiorczych Mam jest właśnie dla Ciebie!


Krąg po raz dziesiąty!

To był krąg jubileuszowy, bo już dziesiąty! A że pierwszy w nowym roku, to bardzo intensywny! Planowałyśmy, dyskutowałyśmy, zastanawiałyśmy się, co i jak! Dzieci starały się, by nie było za łatwo i za cicho, ale dałyśmy radę!

czytaj dalej


9. Krąg – Ja jako wartość

Tematem dziewiątego spotkania było nasze, często za niskie POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI! Walczyłyśmy ze zwykle błędnymi a bardzo nas OGRANICZAJĄCYMI PRZEKONANIAMI! Bardzo często słyszę od kobiet, że mają za małe poczucie własnej wartości, że muszą nad nim popracować, że... czytaj dalej


8. Bydgoski Krąg – nasze mocne JA

No to przypomniałyście sobie, jak wiele w Was siedzi dobrego? Jak wartościowe jesteście? Ile macie mocnych, a nawet bardzo mocnych stron? I  to właśnie chodziło! Teraz będziemy pracować nad tym, by każda z Was uwierzyła w siebie i zrobiła, wszystko, co w jej mocy, by... czytaj dalej


VII Krąg – entuzjazm zamiast motywacji

Sezon Rozpoczęty! Jak na Akademię przystało rok akademicki zainaugurowałyśmy wraz z początkiem października spotkaniem Bydgoskiego Kręgu Przedsiębiorczych Mam. Pojawiło się sporo nowych twarzy, było energetycznie i inspirująco! A to nie koniec inaugurujących obchodów,... czytaj dalej


Szósty Krąg za nami! Blogowanie!

Tym razem temat Kręgu był na tyle wyjątkowy, że do naszego grona dołączyło wiele nowych osób. Rozmawiałyśmy o wielu aspektach blogowania, tematu jednak nie wyczerpałyśmy, z pewnością więc będziemy do niego wracać.

czytaj dalej


Piąty krąg za nami!

Piąty Krąg Przedsiębiorczych Mam już za nami! Jak ten czas leci! Tym razem rozmawiałyśmy o przekraczaniu strefy komfortu i budowaniu marki. Dwa bardzo ważne i ciekawe tematy, których na pewno nie udało nam się na jednym spotkaniu wyczerpać. Kto wiec nie był, niech... czytaj dalej


Czwarty Krąg za nami!

Bydgoski Krąg Przedsiębiorczych Mam spotkał się już po raz czwarty! Jeszcze cicho sza, ale może już za niebawem opowiemy Wam o pierwszym otwartym przy naszym skromnym wsparciu biznesie!

czytaj dalej


Trzeci Krąg za nami!

Bydgoski Krąg Przedsiębiorczych Mam spotkał się już po raz trzeci! Tym razem dotarcie na miejsce wymagało sporej determinacji, bo trzeba było przedrzeć się przez śnieżycę! Ale jak się okazuje można było!

czytaj dalej


Drugi Krąg za nami!

Drugie spotkanie bydgoskiego Kręgu Przedsiębiorczych Mam za nami! Tym razem szukałyśmy w sobie mocnych stron, których wszystkie mamy mnóstwo – wbrew temu, co nam się wydaje! Naprawdę! Wszystkie jesteśmy pełne talentów, zalet i atutów, tylko zwykle tego nie wiemy. Kolejne spotkanie już 8 stycznia!

czytaj dalej

KOGEL MOGEL Play Cafe