Sezon Rozpoczęty! Jak na Akademię przystało rok akademicki zainaugurowałyśmy wraz z początkiem października spotkaniem Bydgoskiego Kręgu Przedsiębiorczych Mam. Pojawiło się sporo nowych twarzy, było energetycznie i inspirująco! A to nie koniec inaugurujących obchodów, bo już “za chwilę” (21.10.2016) spotykamy się po raz pierwszy w Osielsku!

Grupa bydgoska rośnie w siłę, co bardzo mnie cieszy! Miło jest zobaczyć się po wakacjach, usłyszeć, co u Was. Przyjemnie też było poznać tyle nowych osób, które już na pierwszym kręgu pokazały, jak wiele w nich siły, determinacji, ile mają pomysłów i planów.  Wszystkie potrzebujemy wzajemnych kontaktów, energii grupy, spojrzenia na siebie i świat z nieco innej perspektywy. Po to właśnie powstały kręgi, więc z pewnością będziemy mogły sobie ofiarować wsparcie. Ja osobiście starać się będę, byście ze spotkań wyniosły też jak najwięcej wiedzy o was samych, bo – wierzcie mi – ona właśnie jest najcenniejsza, szczególnie w momencie życia, w którym się znalazłyście. Dodam też trochę wiedzy ogólnej, dzięki której łatwiej będzie Wam podjąć decyzję o swojej przyszłej drodze zawodowej, nowej pracy, otwarciu firmy, oddaniu się swojej pasji i łączeniu tych aktywności z życiem rodzinnym. 

Tym razem rozmawiałyśmy o motywacji, którą ja wole nazywać entuzjazmem – entuzjazmem do życia, pracy, zmian, tworzenia… Entuzjazm buduje, ładuje nasze baterie, pozwala wymyślać najbardziej niesamowite projekty i co ważniejsze, potem je realizować. nakarmiłyśmy się więc entuzjazmem, z którym  – mama nadzieję – przystąpimy do kolejnych spotkań. Obiecuję, że każde z nich będzie przygodą, podróżą w głąb siebie i lekcją praktycznej wiedzy. Do zobaczenia już wkrótce!

Na kolejne spotkanie Bydgoskiego Kręgu Przedsiębiorczych Mam zapraszamy
3 listopada br. o godz. 11, w Oki Doki rzecz jasna!

Dorota Skublicka – Michalska

%d bloggers like this: