Drugie spotkanie bydgoskiego Kręgu Przedsiębiorczych Mam za nami! Tym razem szukałyśmy w sobie mocnych stron, których wszystkie mamy mnóstwo – wbrew temu, co nam się wydaje! Naprawdę! Wszystkie jesteśmy pełne talentów, zalet i atutów, tylko zwykle tego nie wiemy. Kolejne spotkanie już 8 stycznia!

Nawet jak mamy świadomość, że coś nam dobrze wychodzi, w czymś jesteśmy dobre, to wydaje nam się, że nie ma w tym nic niezwykłego, że przecież to takie banalne, proste umiejętności! Otóż błąd! Banalne i proste są dla nas, bo zawsze to, co umiemy oceniamy jako łatwe. Dla wielu innych osób są one nie osiągalne lub okupione bardzo ciężką pracą!

Kolejne spotkanie kręgu tradycyjnie już, w drugi piątek miesiąca! Do zobaczenia 8 stycznia 2016, o godz. 11, jak zwykle w KOGEL MOGEL Play Cafe (ul. A. G. Siedleckiego 10 w Bydgoszczy). Jak zawsze możecie przyjść z dziećmi! Zajmiemy się Waszym poczuciem własnej wartości! Z rozmów z Wami, odpowiedzi w ankietach (o nich już wkrótce) i mojego osobistego doświadczenia wiem, że zmiana na tym polu to pierwszy i najważniejszy krok do osiągnięcia celu. Nie da się dobrze i skutecznie planować otwarcia własnej firmy, czy realizacji jakiegoś innego projektu nie mając w sobie siły wynikającej z przekonania, że jesteśmy wiele warte i możemy dużo z siebie dać!

Dorota Skublicka – Michalska

%d bloggers like this: