Spotkania bydgoskiego Kręgu Przedsiębiorczych Mam stały się dla niektórych mam już obowiązkowym i stałym wydarzeniem w kalendarzu. Co miesiąc też pojawiają się wśród nas nowe twarze. Każda z mam wnosi do Kręgu coś innego, nowego, i wartościowego, zapraszamy więc i Ciebie! Najbliższe spotkanie planujemy 11 marca 2016 roku! Już teraz zarezerwuj sobie czas na nasz Krąg, bo naprawdę warto!

Tym razem precyzowałyśmy awatary klienta dla naszych działalności, konstruowałyśmy grupy docelowe i rozmawiałyśmy o prostych, tanich a skutecznych sposobach badania rynku. Planowanie biznesu bez poznania potencjalnego klienta i analizy jego problemów, potrzeb i oczekiwań jest niemożliwe. Swoją ofertę – niezależnie czy oferujemy jakiekolwiek usługi, czy sprzedajemy lub wytwarzamy produkty – trzeba kierować do bardzo konkretnej grupy osób. Określenie jej, zbadanie i przeanalizowanie pod kątem tego, co chcemy robić jest absolutnie konieczne. Dlatego to pierwsza z rzeczy typowo już narzędziowych, którymi się zajęłyśmy. Sporo zrobiłyśmy, na pewno jednak nie wyczerpałyśmy tematu i będziemy do niego jeszcze wracać w różnych odsłonach i pod różnym kątem.

Równie uważnie, choć już nie po raz pierwszy nasz Krąg przyglądał się sobie, swoim mocnym i słabym stronom, naszemu poczuciu własnej wartości i cechom charakteru, możliwościom i ograniczeniom. Prowadziło nas to momentami do naprawdę zaskakujących – i co ważniejsze krzepiących – wniosków!

Chciałabyś dowiedzieć się więcej? O nas, o Kręgu? O sobie? Przyjdź na następne spotkanie! Krąg spotyka się co miesiąc!

Krąg

Do zobaczenia na następnym spotkaniu Kręgu! Jak zawsze drugi piątek miesiąca, czyli 11 marca 2016 o godz. 11 w KOGEL MOGEL Play Cafe w Bydgoszczy, przy ul. A. G. Siedleckiego 10! Tym razem porozmawiamy o przekraczaniu swojej strefy komfortu i kreowaniu marki dla swojego biznesu!

Co WAŻNE!!! Na spotkanie możesz przyjść z dzieckiem! Podczas gdy Ty spędzisz miło i twórczo czas w gronie kobiet o podobnych dążeniach i zainteresowaniach Twoje dziecko bawić się będzie w sali zabaw Kogla Mogla pod okiem wykwalifikowanego animatora!!!

Krąg
Krąg

Dorota Skublicka – Michalska

%d bloggers like this: