Przedstawiamy Wam kolejne miejsce coworkingowe, które jest przyjazne dla mam, inspirujące i ma swój klimat! Miejsce z charakterem – Creative Coworking w Krakowie.

Co to jest coworking?

Otóż to współpraca i wspólnota – czyli wszystko to, czego brakuje Ci, gdy większość czasu spędzasz w domu. Został stworzony z myślą o ludziach wykonujących wolne zawody, tak zwanych freelancerach pracujących dotychczas w swoich domach lub zatłoczonych kawiarniach oraz z myślą o małych firmach i początkujących przedsiębiorcach. Coworoking to przestrzeń biurowa, w której osoby te spotykają się i pracują niezależnie.  Wynajmują własny kawałek przestrzeni – własne biurko i korzystają z wszystkich urządzeń biurowych, dostępu do internetu, sal konferencyjnych oraz zaplecza kuchennego. Indywidualne wynajęcie biura jest bardzo drogie, wyposażenie go, jeszcze droższe. Do tego nie daje możliwości pracy w kreatywnej grupie, kontaktu z innymi.  Za dużo mniej w biurze coworkingowym jest wszystko i jeszcze trochę, bo wspólna praca jest nie tylko bardziej wydajna, ale i znacznie przyjemniejsza.

Wszystko to mieli na uwadze twórcy Creative Coworking w Krakowie:

 

Chcemy być miejscem, w którym przedsiębiorcy będą mogli pracować w komfortowych warunkach, ograniczyć koszty prowadzenia firmy, otrzymają wsparcie w prowadzeniu działalności, ale także miejscem, w którym można poznać ciekawych ludzi, nawiązać nowe kontakty, wymienić się doświadczeniami. W Naszym biurze mamy mnóstwo miejsca na rozwijanie pasji, organizację przeróżnych imprez, spotkań warsztatów.

Sylwia Połeć, właściwielka Creative Coworking nie poprzestaje na słowach, stworzyła cykl warsztatów, o których tak opowiada:

Bardzo chcemy pomagać innym początkującym przedsiębiorcom, wskazać im drogę, przedstawić pomysły, gdzie szukać klienta, jak do niego dotrzeć, jak promować własną firmę… Dlatego połączyliśmy naszą przestrzeń i pomysły, i uruchomiliśmy cykl bezpłatnych warsztatów „MYŚL INACZEJ – KREATYWNOŚĆ W BIZNESIE”. Skupiamy się na przedsiębiorcach i osobach wykonujących wolne zawody, ale nie tylko. Niebawem ruszymy z warsztatami skierowanymi tylko do MAM. Tu mamy inny cel, chcemy pokazać mamom, że wychowywanie dzieci i prowadzenie własnej firmy da się pogodzić, że na swoich pasjach można zarabiać! Zamierzamy zmotywować je do działania, chcemy, by uwierzyły w siebie, we własne możliwości.

Creative Coworking działa w Krakowie przy ul. Stanisława Przybyszewskiego 17b

www.creative-coworking.pl%d bloggers like this: