coaching

Coaching czyli co?

Ile razy dostawaliście „dobre rady” od innych?

A ile razy z nich korzystaliście?

No właśnie!

Zwykle najchętniej realizujemy swoje pomysły, najwięcej serca mamy do urzeczywistniania własnych planów i za najbardziej odpowiednie uważamy rozwiązania, które to my wypracowaliśmy. Co więcej to one faktycznie są zwykle dla nas najlepsze.

Do nich jednak najtrudniej jest dojść, szczególnie gdy zmagamy się z czymś od dawna i ciągle myślimy podobnie, widząc na dodatek wszystko w czarnych barwach. Kisimy się wtedy we własnej niemocy i nie możemy ruszyć do przodu. Znacie to? Nie wiecie co zrobić?

Coaching Wam pomoże! Coach nie będzie udzielać rad, nie będzie podsuwał pomysłów, nie będzie Was krytykował czy oceniał. Wesprze Was za to w poszukiwaniu własnej drogi. Podczas sesji coachingowych na tyle zmieni się Wasza świadomość, że sami wyznaczycie sobie cel i znajdziecie sposób, by go zrealizować! A wszystko to w przyjaznej, poufnej atmosferze.


Umów się na darmowią sesję!

Pierwsza sesja jest darmowa i nie zobowiązuje Cię do kolejnych. Spotykamy się, poznajemy, rozmawiamy o coachingu, zasadach współpracy i Twoich oczekiwaniach.

akademia@mamopotrafisz.dorotaskublicka.pl

napisz do nas!