logo_pasja_220Już niebawem do Bydgoszczy zawita Bydgoszcz z Pasją, siostrzana impreza toruńskiego festiwalu Toruń z Pasja. Ponieważ jestem współorganizatorem imprezy, bardzo serdecznie wszystkich Was na nią zapraszam!

W piątek, 24 kwietnia odbędą się w ramach festiwalu indywidualne sesje coachingowe z mną, a w sobotę, 25 kwietnia o 17:00 poprowadzę warsztat pod hasłem Moja pasja moją firmą.

Festiwal jest propozycją dla wszystkich pasjonatów oraz tych, którzy poszukują jeszcze swojej pasji. To wspaniała okazja by spróbować czegoś nowego, spotkać się z osobami o podobnych zainteresowaniach lub porozmawiać ze specjalistami z interesujących nas dziedzin.

 W ramach Festiwalu organizatorzy proponują najróżniejsze warsztaty dla pasjonatów.

Dla miłośników rękodzieła będzie scrapbooking, warsztaty z ręcznego wyrobu biżuterii artystycznej oraz dla dzieci i rodziców rysowanie na tkaninach oraz warsztaty plastyczne i fotograficzne. Maluchy zapraszamy też na zajęcia z bajką terapeutyczną.

Pasjonaci zdrowego odżywania, kuchni i wszelkich smaków mogą wziąć udział w warsztatach kulinarnych czy skorzystać z porad dietetyka.

Są też propozycje dla osób pragnących osiągnąć sukces, zmienić pracę lub przekuć pasję w firmę. Będzie można nawet spróbować, jak wygląda praca z coachem.

Większość warsztatów odbywać się będzie w Europejskich Centrach Doradczych „Consilis”, które mieszczą się przy ul. Kościuszki 27B/8 w Bydgoszczy.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.bydgoszczzpasja.pl

%d bloggers like this: