Bydgoski Krąg Przedsiębiorczych Mam

KRĄG PRZEDSIĘBIORCZYCH MAM powstał dla WAS, dla mam, którym macierzyństwo już nie wystarcza, które chciałyby spełniać się również zawodowo, założyć własną firmę, zmienić pracę, pracować na własnych warunkach równocześnie poświęcając czas i uwagę rodzinie. Dla kobiet, które myślą o rozwoju osobistym, realizacji własnych projektów, spełnianiu marzeń! Obudźcie się do zmian

Dorota Skublicka-Michalska

coach dla mam, Akademia Mamo Potrafisz

Do najbliższego spotkania pozostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Najbliższe spotkanie Bydgoskiego Kręgu Przedsiębiorczych Mam
odbędzie się 19. października 2017 roku, o godz. 12 w sali zabaw Oki Doki przy ul. Halickiej 22 w Bydgoszczy.

Zapraszam wszystkie chętne mamy! Jak zawsze można przyjść z dziećmi!

Na początek porozmawiamy o CELU , czyli o tym czego chcecie, do czego dążycie i o czym marzycie. 

To ważne, by się nad tym zastanowić. Spokojnie, ale konkretnie. By nie myśleć tylko “potrzebuję zmiany, nie chcę tak żyć…”, na tym niewiele można zbudować.

Lepiej określić “chcę tego czy tamtego, będę szczęśliwa, gdy to osiągnę, zrobię wszystko, by do tego dojść”. Mając przed sobą konkretny, energetyzujący nas cel, możemy dokładnie zaplanować, jak go osiągnąć. Zdefiniować kolejne kroki i znaleźć sposoby, by tę drogę przejść.

Dlatego od tego zaczniemy, od zdefiniowania CELU, by za nim poszedł entuzjazm, by pojawiła się motywacja, a potem to wspaniałe uczucie spełnienia w działaniu!

Nie wiesz jeszcze czego chcesz? Nie przejmuj się, spotykamy sie po to, by łatwiej było się tego dowiedzieć!

Jak zawsze porozmawiamy tez o Waszych sprawach bieżących!

Spotkania Kręgów odbywają się po to, by kobiety takie jak Ty mogły w przyjaznej, komfortowej i twórczej atmosferze zastanowić się nad sobą i swoją przyszłością zawodową. Szczególnie mile widziane są mamy, które myślą o założeniu własnego biznesu. Pierwszy sezon pokazał, że jest Was wiele, że macie niesamowite, twórcze pomysły, mnóstwo siły, jesteście kreatywne, wspaniałe i przy bardzo drobnym nawet wsparciu jesteście w stanie przenosić góry, a już na pewno realizować swoje cele. Jeżeli jeszcze się nie znamy, to tym bardziej musimy się poznać! Dołącz do Kręgu, a zyskasz inspirację, energię do działania, poznasz kobiety, którym już się udało i takie, które jak Ty, bardzo tego chcą!

 

Oki Doki

OKI DOKI
sala zabaw z kawiarenką

B y d g o s z c z
ul. Halicka 22
wjazd od ul. Inowrocławskiej

I spotkanie III sezonu:
19  października  2017, godz. 12

VIII spotkanie II sezonu:
26 maja 2017, godz. 11

VII spotkanie II sezonu:
6 kwietnia 2017, godz. 11

VI spotkanie II sezonu:
9 marca 2017, godz. 11

V spotkanie II sezonu:
16 lutego 2017, godz. 11

IV spotkanie II sezonu:
12 stycznia 2017, godz. 11

III spotkanie II sezonu:
1 grudnia 2016, godz. 11

II spotkanie II sezonu:
3 listopada 2016, godz. 11

I spotkanie II sezonu:
6 października 2016, godz. 11

spotykamy się raz w miesiącu
inwestycja: 50 zł za spotkanie
(płatne na miejscu lub przelewem
na podany w mailu po zapisie numer konta)

zapisy:

coach@mamopotrafisz.dorotaskublicka.pl

Oki Doki
8. Bydgoski Krąg – nasze mocne JA

No to przypomniałyście sobie, jak wiele w Was siedzi dobrego? Jak wartościowe jesteście? Ile macie mocnych, a nawet bardzo mocnych stron? I  to właśnie chodziło! Teraz będziemy pracować nad tym, by każda z Was uwierzyła w siebie i zrobiła, wszystko, co w jej mocy, by... czytaj dalej


VII Krąg – entuzjazm zamiast motywacji

Sezon Rozpoczęty! Jak na Akademię przystało rok akademicki zainaugurowałyśmy wraz z początkiem października spotkaniem Bydgoskiego Kręgu Przedsiębiorczych Mam. Pojawiło się sporo nowych twarzy, było energetycznie i inspirująco! A to nie koniec inaugurujących obchodów,... czytaj dalej


Szósty Krąg za nami! Blogowanie!

Tym razem temat Kręgu był na tyle wyjątkowy, że do naszego grona dołączyło wiele nowych osób. Rozmawiałyśmy o wielu aspektach blogowania, tematu jednak nie wyczerpałyśmy, z pewnością więc będziemy do niego wracać.

czytaj dalej


Piąty krąg za nami!

Piąty Krąg Przedsiębiorczych Mam już za nami! Jak ten czas leci! Tym razem rozmawiałyśmy o przekraczaniu strefy komfortu i budowaniu marki. Dwa bardzo ważne i ciekawe tematy, których na pewno nie udało nam się na jednym spotkaniu wyczerpać. Kto wiec nie był, niech... czytaj dalej


Czwarty Krąg za nami!

Bydgoski Krąg Przedsiębiorczych Mam spotkał się już po raz czwarty! Jeszcze cicho sza, ale może już za niebawem opowiemy Wam o pierwszym otwartym przy naszym skromnym wsparciu biznesie!

czytaj dalej


Trzeci Krąg za nami!

Bydgoski Krąg Przedsiębiorczych Mam spotkał się już po raz trzeci! Tym razem dotarcie na miejsce wymagało sporej determinacji, bo trzeba było przedrzeć się przez śnieżycę! Ale jak się okazuje można było!

czytaj dalej


Drugi Krąg za nami!

Drugie spotkanie bydgoskiego Kręgu Przedsiębiorczych Mam za nami! Tym razem szukałyśmy w sobie mocnych stron, których wszystkie mamy mnóstwo – wbrew temu, co nam się wydaje! Naprawdę! Wszystkie jesteśmy pełne talentów, zalet i atutów, tylko zwykle tego nie wiemy. Kolejne spotkanie już 8 stycznia!

czytaj dalej


Pierwszy Krąg za nami!

Pierwsze spotkanie bydgoskiego Kręgu Przedsiębiorczych Mam Akademii Mamo Potrafisz za nami! Kto nie dotarł niech żałuje i koniecznie nadrobi to następnym razem. Wiem, że są takie osoby, bo niektóre już się zapowiedziały! Nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszy! Pamiętajcie, zawsze drugi piątek miesiąca!

czytaj dalej