Tym razem temat Kręgu był na tyle wyjątkowy, że do naszego grona dołączyło wiele nowych osób. Okazuje się, że o pisaniu bloga marzy wiele kobiet, nie tylko mam, choć tylko niektóre odważyły się już poczynić w tym kierunku pierwsze kroki. Rozmawiałyśmy o wielu aspektach blogowania, tematu jednak nie wyczerpałyśmy, bo okazało się to w tak krótkim czasie niemożliwe, z pewnością więc będziemy do niego jeszcze wracać.

Na najbliższe spotkanie zapraszam w piątek, 13 maja o godz. 11.

Tym razem tematem przewodnim kręgu będzie MATYWACJA!

>> dowiedz się wszystkich szczegółów <<

Blogowanie jest sztuką i choć wiele osób macha na nie ręką, twierdząc że to nie dla nich, zwykle prędzej czy później doceniają siłę bloga. Szczególnie dotyczy to wszystkich, którzy chcą zaistnieć, wypromować siebie, swoje usługi, sprzedać coś, opowiedzieć o sobie. Dla niektórych też blogowanie staje się sposobem na życie, swoistą terapią rzeczywistości, zaspokajającą potrzebę kreacji, poznawania nowych ludzi, aktywnego życia w przyjaznej społeczności o zbliżonych  zainteresowaniach, ambicjach, z podobnymi problemami.

Podczas VI spotkania bydgoskiego Kręgu Przedsiębiorczych Mam opowiedziałam co to jest BLOG i czym różni się od strony internetowej. Podpowiedziałam od czego zacząć, jak zrobić pierwsze blogerskie kroki i po co właściwie pisać bloga? Przeanalizowałyśmy też strukturę bloga, aspekty techniczne i koszty związane z blogowaniem. Rozmawiałyśmy o zaletach i wadach blogowania, zagrożeniach jakie za sobą niesie i korzyściach, na jakie można liczyć. Nie zabrakło też modnego  tematu zarabiania na blogu. Mówiłam o tym, jak promować siebie lub swoją działalność poprzez pisanie bloga i o blogowaniu dla przyjemności. Było nie tylko miło, ale i energetycznie. Mam nadzieję, że zachęciłam Was do blogowania!?

Dorota Skublicka – Michalska

%d bloggers like this: