Akademia Mamo Potrafisz

Miejsce dla mam, które chcą czegoś wiecej...

Wymyśliłyśmy ją w oparciu o nasze mamine potrzeby i doświadczenia i dzięki temu jesteśmy jedyną na rynku AKADEMIĄ DLA MAM.

O nas słów kilka

Co nas łączy? Obie jesteśmy mamami, obie jesteśmy pasjonatkami coachingu, obie wyznajemy ideę, że to co robimy w życiu zawodowym musi nas „kręcić” i obie uwielbiamy tę ideę szerzyć i dzielić się z innymi naszą wiedzą i doświadczeniami w tym zakresie.

Co nas różni? Każda z nas ma inne doświadczenie zawodowe, mamy inne temperamenty i nieco inne obszary zainteresowań.

Owe podobieństwa i różnice tworzą miksturę o nazwie Akademia Mamo Potrafisz. Mikstura ta ma kilka dobroczynnych właściwości w zależności od tego jakie proporcje zastosujemy:

Po pierwsze motywuje Mamy do zmian, które do tej pory z różnych przyczyn odkładały „do szuflady” (odrobina coachingu plus szczypta mentoringu – wstrząśnięte, nie mieszane)

Po drugie pokazuje różne drogi dojścia do celu (garść mentoringu z dodatkiem narzędzi coachingowych doprowadzone do wrzenia)

Po trzecie zmienia przekonania blokujące na wspierające (czysty coaching wzmocniony sporą dawką entuzjazmu)
Jeśli więc czujesz, że są w Twoim życiu cele, które zawiesiłaś, a brak ich realizacji jednak Ci doskwiera, wypróbuj Akademię Mamo Potrafisz.

Akademia powstała dla Was:

Chcesz zmian w relacji: macierzyństwo / praca / czas dla siebie? Marzysz o otwarciu własnego biznesu? Chciałabyś lepiej lub inaczej organizować swój czas? A może szukasz w sobie mocnych stron, by na nich oprzeć swój sukces?… zgłoś się do Doroty.

Jeśli zaś interesują Cię zmiany w zakresie: zmiany pracy, branży, rozwoju zawodowego lub coachingu diety – pomocna będzie Iza.

Akademia

Akademia Mamo Potrafisz powstała dla WAS, dla mam, którym macierzyństwo nie wystarcza, które POTRAFIĄ I CHCĄ CORAZ WIĘCEJ.  Marzą o rozwoju osobistym, spełnieniu zawodowym, realizacji marzeń! Obudźcie się do zmian! Miłość do dzieci nie oznacza całkowitego poświecenia. Wręcz przeciwnie – spełniona i szczęśliwa mama, to szczęśliwe dzieci.DOROTA SKUBLICKA - MICHALSKA

DOROTA SKUBLICKA - MICHALSKA

Coach, trenerka rozwoju osobistego, dziennikarka, wydawca, pasjonatka Word Pressa, mama 7-letniego Kacperka i 4-letniego Tomisia


Izabela Mazurek - Turska

Izabela Mazurek - Turska

Coach, trenerka rozwoju osobistego, specjalistka HR Manager, mama 5-letniej Niny i 3-miesięcznego Jeremiego